משפט מסחרי

מקימים חברה? ברשותכם חברה ישנה שאיננה פעילה וברצונכם לפרקה?

משרד עורכי הדין עידן נייגר, מלווה את החברה עוד משלבי הקמתה ורישומה כחוק. מתן ייעוץ לחברה בכל הקשור לרגולציה הפנימית של החברה, להתקשרות בין בעלי המניות ודירקטוריון החברה, למימון החברה, לניירות הערך של החברה, לאסיפות הדירקטוריון ולאסיפות הכלליות של החברה, להסכמים אותם חותמת החברה, לשעבודים של החברה, לענייני שותפויות, הפצה, זיכיונות, והסכמים עם עובדים. כמו כן, כל עניין שדורש ניסוח חוזים ייעשה בפיקוח המחלקה המסחרית של משרדנו. ייעוץ לחברה בענייני מיסוי וקשרי עבודה עם חברות בחו"ל. כאמור, עורך דין עידן נייגר הוא בעל ניסיון רב בתחום המשפט המסחרי, ומשרדנו ישמח ללוות ולייצג אתכם בכל הקשור למשפט מסחרי.

המחלקה המסחרית במשרד עורכי הדין עידן נייגר עוסקת בכל הקשור בדיני חברות ומסחר. הקמה ופירוק של חברות ושותפויות עסקיות, הסכמי הפצה, רכישת חברות, זכיינות וכן כל עניין נוסף הנוגע להתקשרויות עסקיות. 

דיני חברות – הקמה ופירוק של חברות, יחסים בין מנהלי החברה לבעלי המניות ובין מנהלי החברה לעובדים. עניינים הקשורים לניהול החברה ולמארג הסמכויות בתוך החברה. במקרה של פירוק, יש לפרק את החברה בצורה הטובה והנכונה ביותר עבור העובדים, בעלי המניות והנושים.

הסכמים מסחריים – שותפויות בין חברות, הסדרי הפצה, חוזי זכיינות, הסכמי סוכנות, הסכמי ייצור, הסכמי שיווק והפצה, הסכמי מחקר ופיתוח, הסכמים עם ספקים, וכל נושא אחר שקשור להתנהלות של החברה מול גורמים חיצוניים שונים, המקבלים או מספקים שירותים מהחברה.

עניינים כספיים – מימון, הלוואות, מקרקעין, ניירות ערך, הנפקת מניות, הנפקת אופציות, הנפקת אגרות חוב, מסחר בבורסה, השקעות הון סיכון, וכל עניין כספי אחר.

צריכים התייעצות? סתם לשאול שאלה? דברו איתנו!